Szén-monoxid-szivárgás gyanúja miatt riasztották a rendőrök a tűzoltókat vasárnap a Nógrád megyei Egyházasgergére, egy családi házba, ahol egy holttestet találtak - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Mint arról korábban beszámoltunk, Balassagyarmaton, egy ingatlanban holtan találtak egy 63 éves férfit - közölte Nógrád24.hu-val a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
A jelenlegi adatok alapján Balassagyarmaton otthonában 2018. december 6-án 9 óra 15 perc körül holtan találtak egy 63 éves férfit - közölte Nógrád24.hu-val a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Az elmúlt 24 órában öt közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök - közölte Nógrád24.hu-val a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Mint arról korábban beszámoltunk, Bátonyterenye Város Önkormányzata a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitánysággal és a Bátonyterenyei Rendőrkapitánysággal közösen komplex kábítószer-megelőzési projektet valósít meg 2018. október 1. és 2019. december 31. között.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában három anyagi kárral járó közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök - közölte Nógrád24.hu-val a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Szinte teljesen kiégett tegnap délután egy körülbelül hetven négyzetméteres épület egy vegyi anyagokkal foglalkozó tolmácsi üzem területén - közölte a Nógrád24.hu-val a Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője.