2018. szeptember 24., hétfő - Gellért
Keresés a tartalomban

aranyermesvizilabdaVilágbajnok lett a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely a Barcelonában zajló vizes vb-n a szombat esti döntőben 8-7-re nyert Montenegró ellen.

Hosszú KatinkaHosszú Katinka aranyérmet nyert 200 méter vegyesen hétfőn, a barcelonai vizes világbajnokság úszóversenyeinek második napján.

Lewis Hamilton01Pályafutása során negyedszer nyert futamot a Hungaroringen Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája, aki a 28. Forma-1-es Magyar Nagydíjon aratott rajt-cél győzelmével beállította a Mogyoródon szintén négyszer diadalmaskodó hétszeres világbajnok Michael Schumacher rekordját.

HungaroringÖt évvel meghosszabbították a Hungaroring szerződését a vasárnapi Forma-1-es Magyar Nagydíj előtt, így 2021-ig biztosított a magyar világbajnoki futam jövője.

Sport - 2013.07.28

Forma1Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája indulhat az első rajtkockából vasárnap a Forma-1-es Magyar Nagydíjon.

fociA rendőrök nyolc szurkolóval szemben intézkedtek.

öttusaMarosi Ádám arany-, Kasza Róbert pedig ezüstérmet nyert a lengyelországi Drzonkówban zajló öttusa Európa-bajnokság keddi napján. A férficsapat - Marosi, Kasza, Demeter Bence összetételben - szintén győzött.

foci01A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) versenybizottsága csütörtökön elkészítette a Ligakupa 2013/14-es idényének csoportbeosztását.

vizilabda01A magyar női vízilabda-válogatott 10-6-ra nyert az ausztrál együttes ellen a hétfői felkészülési mérkőzésén Debrecenben.