2018. szeptember 20., csütörtök - Friderika
Keresés a tartalomban

Fábiánné Rozsnyói KatalinFábiánné Rozsnyói Katalin, a londoni olimpián ezüstérmes férfi kajaknégyes edzője elhagyja az MTK-t. A mesteredző azzal indokolta döntését, hogy elege lett a klub "megalázó és egyoldalú játszadozásából", amit vele, illetve tanítványaival folytatott.

Csányi SándorA Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a rendelkezésre álló forrásokból évente száz pályát kíván építeni - jelentette be Csányi Sándor elnök Algyőn, ahol hétfőn felavatták a Csongrád megyei település új műfüves pályáját.

Gyurta DánielGyurta Dániel, a 200 méteres mellúszás londoni olimpiai bajnoka győzött fő számában a hagyományos bécsújhelyi nemzetközi rövidpályás viadal szombati versenynapján, egyszersmind az idei világranglista élére került remek idejének köszönhetően.

teniszA múlt heti párizsi tornát kihagyó svájci Roger Federer lecsúszott a második helyre a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelynek élén ismét a szerb Novak Djokovic áll.

cseh lászlóHét-hét elsőséggel zárta a 10. rövidpályás országos bajnokságot Cseh László és Verrasztó Evelyn a százhalombattai Kiss László Sportuszodában. A zárónap legkiemelkedőbb teljesítménye ugyanakkor Rákos Patriké, aki az európai ranglista harmadik helyére úszott 1500 méter gyorson.

Gyurta DánielGyurta Dániel, a 200 méteres mellúszás londoni olimpiai bajnoka nyerte a 100 méteres mellúszást a 25 méteres medencében rendezett zágrábi nemzetközi viadal vasárnapi zárónapján.

janics_natasaAz országváltását elhatározó Douchev-Janics Natasa háromszoros olimpiai bajnok kajakos a szerb közszolgálati televíziónak (RTS) kijelentette: egyetlen választása Szerbia és egyben cáfolta, hogy bolgár színekben folytatná pályafutását.

EgerJövőre Magyarország rendezi meg a víz alatti hoki világbajnokságát. A sportág legnagyobb versenyét 18. alkalommal bonyolítják le, a helyszín pedig Eger lesz.

Sport - 2012.10.25

foci001A Videoton FC 2-1-re legyőzte a svájci FC Baselt csütörtökön a labdarúgó Európa Ligában, ezzel három forduló után a G csoport második helyén áll.

foci1016A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-1-re legyőzte Törökországot a Puskás Ferenc Stadionban rendezett világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így csoportjában feljött a második helyre.