2018. szeptember 25., kedd - Eufrozina
Keresés a tartalomban

ÖkölLengyel futballhuligánok kedden Varsóban orosz szurkolókra támadtak rá, akik a Lengyelország-Oroszország Európa-bajnoki futballmérkőzésre tartottak.

EURO-2012A cseh válogatott kedden 2-1-re legyőzte a labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában a görög csapatot, amely így nehéz helyzetből várja a folytatást.

EURO-2012Pénteken 18 órakor az ukránokkal társházigazda lengyel és a 2004-es győztes görög válogatott varsói mérkőzésével megkezdődik a 14. labdarúgó Európa-bajnokság.

fifaA magyar válogatott négy helyet javított, s már a 31. pozíciót foglalja el a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján, melyet továbbra is a világ- és Európa-bajnok spanyolok vezetnek.

footgolfHármas magyar sikerrel zárult vasárnap a Kisorosziban rendezett első footgolf-világbajnokság.

Berki KrisztiánBerki Krisztián aranyérmet nyert lólengésben vasárnap a férfi tornász Európa-bajnokságon, Montpellier-ben.

Szepesi György

Szepesi Györgyöt kitüntették a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) 62., budapesti kongresszusának csütörtöki ünnepélyes megnyitóján.

Sport - 2012.05.23

vizilabda01A Magyar Vízilabda Szövetség doppingbizottsága fél évre eltiltotta Török Bélát, a bajnoki bronzérmes és kupagyőztes Szeged játékosát.

vizilabda01Bejelentette visszavonulását szerdán Benedek Tibor háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó.

cseh lászlóCseh László aranyérmet nyert 200 m vegyesen a debreceni úszó Európa-bajnokság szerdai versenynapján. A szám másik magyarja, Verrasztó Dávid hatodik lett.