2018. november 15., csütörtök - Albert, Lipót
Keresés a tartalomban

talmaA hazai ralibajnokságban folytatja versenyzői pályafutását Talmácsi Gábor, a gyorsaságimotoros-világbajnokság 125 kcm-es kategóriájának 2007-es győztese.

vizilabda001A magyar férfi vízilabda-válogatott utolsó csoportmérkőzésén 22-2-re nyert a török csapat ellen az eindhoveni Európa-bajnokság hétfői játéknapján.

Gera ZoltánGera Zoltán hollandoknak lőtt első találata nyerte el 2011-ben az Év magyar gólja díjat, amelyet a FourFourTwo (FFT) magazin a FIFA Puskás-díj mintájára hozott létre.

fifaA magyar labdarúgó-válogatott pozíciója nem változott a decemberihez képest, így a 37. helyen kezdi az évet a nemzetközi szövetség (FIFA) világranglistáján, amelyet továbbra is a világ- és Európa-bajnok spanyolok vezetnek.

Sport - 2012.01.13

Kassai ViktorA Bajnokok Ligája döntőjében bíráskodott Kassai Viktor volt 2011 legjobb játékvezetője a labdarúgás történetével és statisztikájával foglalkozó szervezet, az IFFHS szerint.

Dzsudzsák Balázs001Dzsudzsák Balázs csütörtökön négy évre szóló szerződést kötött az orosz élvonalban szereplő Dinamo Moszkvával.

Dzsudzsák BalázsDzsudzsák Balázs az orosz élvonalban szereplő Anzsi Mahacskalától a bajnokságban jelenleg harmadik helyezett Dinamo Moszkvához szerződik.

MessiLionel Messi, az FC Barcelona argentin válogatott futballistája nyerte el a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA), valamint a France Football magazin által közösen odaítélt FIFA-Aranylabda díjat, amelyet hétfőn adtak át a FIFA zürichi éves gáláján. A legszebb gólért járó Puskás-díj a brazil Neymaré lett.

Verrasztó DávidA Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) fegyelmi bizottsága kilenc hónapra eltiltotta az "úszással kapcsolatos sporttevékenységtől" Verrasztó Dávidot, de a büntetést két évre felfüggesztette, így a versenyző ott lehet az olimpián.

Sport - 2012.01.04

ikercassilas A világ- és Európa-bajnok spanyol válogatott és a Real Madrid futballistája, Iker Casillas volt 2011 legjobb kapusa a labdarúgás történetével és statisztikájával foglalkozó szervezet, az IFFHS szerint.