2020. szeptember 28., hétfő - Vencel
Keresés a tartalomban

Berki KrisztiánA tornász Berki Krisztián és a kick-boxos Dancsó Zoltán lett az elmúlt év sportolója a Nemzeti Sportszövetségnél (NSSZ), amely a hagyományoknak megfelelően az idén is díjazta a hazai sportélet tavalyi legjobbjait.

úszásDebrecen rendezi az idei felnőtt úszó Európa-bajnokságot Antwerpen helyett - tájékoztatta Gyárfás Tamás, a LEN alelnöke, a Magyar Úszószövetség elnöke az MTI-t csütörtökön.

Berki Krisztián01Berki Krisztián, Dancsó Zoltán, Gyurta Dániel és Vajda Attila közül kerül ki az elmúlt év sportolója a Nemzeti Sportszövetségnél (NSSZ), amely a hagyományoknak megfelelően az idén is díjazza a hazai sportélet tavalyi legjobbjait.

overdose2Pár hetes pihentetéssel orvosolhatónak tűnik Overdose-nak, a magyar versenylónak három hete elszenvedett ínsérülése, és így van rá esély, hogy még a március végéig tartó dubaji szezonban starthoz állhat.

noivzilabdaA magyar női válogatott bronzérmet szerzett az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon, miután a szombati helyosztón 9-8-ra nyert a tornára háromszoros címvédőként érkezett oroszok ellen.

vizilabda001Váratlanul sok hibával, a jó periódusok dacára a meccs egészét tekintve rosszul játszott a magyar férfi vízilabda-válogatott a hollandiai Európa-bajnokság péntek esti elődöntőjében, ahol hosszabbítás után egygólos vereséget szenvedett a montenegróiaktól, így vasárnap az arany- helyett a bronzéremért szállhat vízbe Eindhovenben.

talmaA hazai ralibajnokságban folytatja versenyzői pályafutását Talmácsi Gábor, a gyorsaságimotoros-világbajnokság 125 kcm-es kategóriájának 2007-es győztese.

vizilabda001A magyar férfi vízilabda-válogatott utolsó csoportmérkőzésén 22-2-re nyert a török csapat ellen az eindhoveni Európa-bajnokság hétfői játéknapján.

Gera ZoltánGera Zoltán hollandoknak lőtt első találata nyerte el 2011-ben az Év magyar gólja díjat, amelyet a FourFourTwo (FFT) magazin a FIFA Puskás-díj mintájára hozott létre.

fifaA magyar labdarúgó-válogatott pozíciója nem változott a decemberihez képest, így a 37. helyen kezdi az évet a nemzetközi szövetség (FIFA) világranglistáján, amelyet továbbra is a világ- és Európa-bajnok spanyolok vezetnek.