2018. november 15., csütörtök - Albert, Lipót
Keresés a tartalomban
Sport - 2011.12.11

Gyurta DánielGyurta Dániel aranyérmet nyert 200 m mellen, Verrasztó Evelyn bronzérmet nyert 200 m gyorson és Jakabos Zsuzsanna bronzérmet nyert 400 m vegyesen vasárnap a lengyelországi Szczecinben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

vizilabdaegy Magyarország rendezheti meg az idősebb korosztály (masters) 2013-as vízilabda Európa-bajnokságát.

csehl Cseh László arany-, Verrasztó Dávid pedig ezüstérmet nyert pénteken 400 m vegyesen az úszók lengyelországi Szczecinben zajló rövidpályás Európa-bajnokságán.

úszásVerrasztó Dávid az első, Cseh László pedig a harmadik legjobb idővel jutott a péntek délutáni döntőbe 400 m vegyesen az úszók lengyelországi rövidpályás Európa-bajnokságának második napján, Szczecinben.

kasastamasegy Ismét tagja Kemény Dénes keretének Kásás Tamás, a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, aki júniusban, a sanghaji vb előtt jelentette be, hogy visszavonul a válogatottságtól.

vitorlasvb A harmadik futamban két osztályban is született számottevő magyar eredmény a Perth-ben zajló olimpiai kvalifikációs vitorlás világbajnokságon.

juhaszJuhász Roland nyerte a Magyar Aranylabda-szavazást, azaz a hazai sportújságírók szerint az Anderlecht légiósa volt 2011 legjobb magyar labdarúgója.

Sport - 2011.12.06

talma A 125 kcm-esek között négy éve világbajnok Talmácsi Gábor a közeljövőben bejelentheti a visszavonulását.

Sport - 2011.12.05

erdeizsolt Szó sincs visszavonulásról, továbbra is világbajnok akar lenni Erdei Zsolt - derült ki a magyar ökölvívó hétfői sajtótájékoztatóján, néhány nappal azután, hogy kézsérülése miatt kénytelen volt lemondani az amerikai Tavoris Cloud elleni félnehézsúlyú világbajnoki címmérkőzést.

Sport - 2011.11.29

balzsay A füle már jobban van, deréksérve miatt azonban elképzelhető, hogy nem folytatja pályafutását Balzsay Károly, a Boksz Világszövetség (WBA) nagyközépsúlyú világbajnoka.