2018. november 15., csütörtök - Albert, Lipót
Keresés a tartalomban
Sport - 2011.09.01

murinho Spanyol sajtóértesülés szerint José Mourinho, a Real Madrid portugál vezetőedzője a Paris Saint-Germain csapatához szerződik.

Sebastian VettelA világbajnoki címvédő Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája nyerte vasárnap a Forma-1-es Belga Nagydíjat.

fifa A magyar válogatott a legutóbbi pozícióhoz képest két helyet javítva a 45. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) szerdán kiadott, legfrissebb világranglistáján.

atletika Budapest visszavonta a 2017-es atlétikai világbajnokság megrendezésére beadott pályázatát.

meszolyMagyar Labdarúgó Szövetséghez (MLSZ) fordul és pert indít Mészöly Géza, az Újpest FC volt vezetőedzője, mivel álláspontja szerint szerződését jogtalanul bontották fel azonnali hatállyal.

Trans Hungária MaratonBlazsó Márton nyerte a Trans Hungária Maraton terepkerékpáros verseny első, szerdai szakaszát. A legjobbak a legoptimistább szervezői kalkulációkhoz képest csaknem 30 perccel jobb időt tekertek a Nagymaros és Hollókő közötti 98 km-es etapon, így a győztes kevesebb mint négy és fél óra alatt teljesítette a távot.

kerékpár verseny Szerdán Nagymarosról rajtol el az első Trans Hungária Maraton terepkerékpáros verseny, amelynek résztvevői négy nap alatt 377 km-t teljesítenek, és augusztus 20-án érkeznek meg a tokaji célba.

overdoseegy A korábbi tervekkel ellentétben kisebb sérülése miatt szeptemberig nem versenyez Overdose, a magyar csodaló.

Sport - 2011.08.16

schumacher Egész biztosan versenyzik a Forma-1 következő idényében Michael Schumacher - jelentette be vasárnap Stuttgartban a hétszeres világbajnok autóversenyző. Ezzel pontot tett azon pletykák végére, miszerint visszavonulna a 2011-es idény végén.

foci Szabadlábon védekezhet az az aktív labdarúgó, akit csütörtökön vesztegetéssel és felbujtóként elkövetett hamis tanúzással gyanúsított meg a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF). Ezzel együtt nyolcra emelkedett a bundabotrány hazai gyanúsítottainak száma.