2018. szeptember 22., szombat - Móric
Keresés a tartalomban

szingapĂşrAranyérmet nyert a vegyesváltók versenyében csütörtökön a triatlonista Dudás Eszter a Szingapúrban zajló I. ifjúsági olimpián.

szingapĂşrPillangón szerzett aranyérme után a 200 m-es gyorsúszásban második lett Kapás Boglárka szerdán a Szingapúrban zajló I. ifjúsági olimpián.

szingapĂşrA Szingapúrban zajló I. ifjúsági olimpián Kiss Hella és Uglik Szimona a hatodik helyen végzett a lányok kormányos nélküli kettes számában.

Szávay ÁgnesGyőzelemmel tért vissza közel egy hónapos kihagyás után a montreali, kétmillió dollár összdíjazású keménypályás tornán Szávay Ágnes, a női tenisz-világranglista 37. helyezettje.

szingapĂşrKapás Boglárka győzött női 200 m pillangón a Szingapúrban zajló I. ifjúsági olimpia hétfői versenynapján, ezzel megszerezte a magyar csapat első aranyérmét.

ĂşszĂł EbLényegesen sikeresebb Európa-bajnokságot zárt Margitszigeten a magyar úszócsapat, mint négy évvel ezelőtt ugyanitt, az akkori két győzelemhez és összesen hét éremhez képest ezúttal hat első és összesen 13 dobogós helyezésnek örülhettek a drukkerek.

overdose2Overdose nagyon fölényes győzelemmel őrizte meg veretlenségét vasárnap a budapesti Kincsem Parkban rendezett 1000 méteres futamon.

ĂşszĂł EbBarta Nóra - akár csak négy éve Budapesten - bronzérmes lett szombaton a műugrók 3 méteres számában a margitszigeti Európa-bajnokságon.

szingapĂşrSchmitt Pál köztársasági elnök is résztvevője volt a megnyitóval szombaton kezdődő I. ifjúsági olimpia szingapúri váltófutásának.

ĂşszĂł EbMutina Ágnes bronzérmes lett szombaton 200 méter gyorson a margitszigeti úszó Európa-bajnokságon. A finálé másik hazai résztvevője, Verrasztó Evelyn ötödik lett.