2018. november 14., szerda - Aliz
Keresés a tartalomban

szingapĂşrSchmitt Pál köztársasági elnökkel pénteken megérkezett a magyar csapat utolsó csoportja Szingapúrba, a szombaton kezdődő I. ifjúsági olimpia helyszínére.

ĂşszĂł EbAranyérmes lett csütörtökön a Mutina Ágnes, Dara Eszter, Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn összeállítású 4x200 méteres női gyorsváltó a margitszigeti úszó Európa-bajnokságon.

overdose2 A 13 versenyén veretlen Overdose vasárnap - több mint egy év után - újra Magyarországon áll rajthoz, a Kincsem Parkban.

ĂşszĂł EbHosszú Katinka arany-, Verrasztó Evelyn pedig ezüstérmes lett csütörtökön 200 m vegyesen a margitszigeti úszó Európa-bajnokságon.

cseh lászlĂłCseh László aranyérmet nyert szerdán 200 m vegyesen a margitszigeti úszó Európa-bajnokságon

teniszA múlt heti San Diegó-i tornán győztes orosz Szvetlana Kuznyecova a 14. helyre ugrott előre a női teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján, amelyet változatlanul az amerikai Serena Williams vezet. Szávay Ágnes legjobb magyarként maradt a 37 helyen. A versenyeket szervező WTA honlapja szerint Czink Melinda a 78. helyen áll.

fociMegtartotta első angliai edzését Egervári Sándor szövetségi kapitány a szerdai barátságos mérkőzésre készülő magyar labdarúgó-válogatottnak.

ĂşszĂł EbHosszú Katinka ezüst-, Jakabos Zsuzsanna pedig bronzérmet nyert hétfőn 400 méteres vegyesúszásban a margitszigeti Európa-bajnokságon

FocilabdaAz MTK szombaton 2-1-re győzött a Budapest Honvéd otthonában a labdarúgó Soproni Liga második fordulójában.

fociGera Zoltán tíz perc alatt mesterhármast ért el azon a szombati felkészülési labdarúgó-mérkőzésen, amelyen csapata, a Fulham 5-1-re nyert a vendég Werder Bremen ellen.