2018. szeptember 23., - Tekla
Keresés a tartalomban

Risztov ÉvaRisztov Éva a hetedik helyen végzett a nyíltvízi úszók 10 km-es számában a magyarországi Európa-bajnokság második, csütörtöki napján, Balatonfüreden.

Mark WebberMark Webber nyerte a 25. Magyar Nagydíjat. A Red Bull ausztrál pilótája mögött a ferraris Fernando Alonso lett a második, míg a harmadik helyen webber csapattársa, Sebastian Vettel ért célba a harmadik helyen.

Forma1A Forma-1-es Magyar Nagydíj versenybírói 1200 eurós pénzbüntetés megfizetésére kötelezték Fernando Alonsót, a Ferrari spanyol pilótáját, miután pénteken a megengedettnél gyorsabban hajtott a boxutcában.

Forma1Felipe Massára rászóltak verseny közben, hogy engedje át az első helyet Fernando Alonsónak; a harmadik helyen Sebastian Vettel ért célba.

Szávay ÁgnesPrágai sikere után a magyar versenyző a 38. a teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

fociKarancslapujtő csapata nyerte a harmadik alkalommal kiírt Magyar Kupa megyei döntőt, miután 3-2 arányban múlta felül a szécsényieket.

Szávay ÁgnesSzávay Ágnes három szettben kikapott Marion Bartolitól az angliai Eastbourne-ben zajló tenisztorna női versenyének nyolcaddöntőjében.

kekszalagA vízi megmérettetésen a félszáz évesnél idősebb hajók külön is megmérettetnek. A Fehérszalag - NJL Nagydíj, amely a Kékszalag főpróbája lesz.

Csányi SándorA küldöttek elfogadták a Magyar Labdarúgó Szövetség új alapszabályát a Telkiben tartott rendkívüli közgyűlésen, ezzel teljesült a feltétele, hogy Csányi Sándort, az OTP elnök-vezérigazgatóját július 6-án megválasszák elnöknek.

Szávay ÁgnesA magyar teniszező magabiztos játékkal, 6:2, 6:2 arányban nyert a hazai közönség bizalmát élvező Stephanie Foretz ellen, az év második Grand Slam tornájának vasárnapi játéknapján. Az eddig lezajlott találkozókon többnyire a papírforma érvényesült.