2018. november 15., csütörtök - Albert, Lipót
Keresés a tartalomban

Talmácsi GáborTalma szenzációs versenyzéssel a 19. rajthelyről indulva az előkelő 5. helyen ért célba a MOTO2 franciaországi futamán, Le Mansban. Ezzel a remek eredménnyel Talmácsi a világbajnokság összetett pontversenyében feljött a 7. pozícióba.

Sport - 2010.05.23

Szávay ÁgnesMájus 18 és június 6 között rendezik meg a Roland Garros nyílt nemzetközi salakpályás teniszbajnokságot. A főtábla 1. fordulójának nyolc találkozójával ma veszi kezdetét az igazi nagyüzem a 16.807.400 euro összdíjazású versenyen.

Gól: Milito (35., 70.)
Madrid, Santiago Bernabéu stadion
Vezette:Howard Webb(angol)

Küzdelmes és izgalmas mérkőzésen dőlt el az idei Bajnokok Ligája cím sorsa. A goal.com tudósítója szerint az olasz csapat győzelme a következő okokra vezethető vissza: Diego Milito, az olasz csapat 30 éves argentin vezéregyénisége, meghatározó szerepet játszott a kék-feketék idénybeli remek szereplésében és itt érett világklasszis játékossá.

úszásA várhatóan csaknem kétezer résztvevővel csúcstartó lesz az úszó Európa-bajnokságok történetében az augusztusi, magyarországi esemény: a LEN, az európai szövetség igazgatója, Szakadáti László már most jelezte, minden idők legnagyobb kontinensviadalára van kilátás, amelyen minden eddiginél több ország minden eddiginél több versenyzővel képviselteti magát.

jegkorong válogatottA budapesti Papp László Arénában rendezik a 2011-es divízió I-es jégkorong-világbajnokságot - döntött pénteken a nemzetközi szövetség. A viadalt 2011. április 17. és 23. között tartják.

A Bayern München elsőként jutott a Bajnokok Ligája döntőjébe, miután az elődöntő visszavágóján Olic mesterhármasával győzött az Olympique Lyon otthonában. A házigazda lyoniak 30 percen át tíz emberrel játszottak.

jegkorong válogatottNem sikerült a bravúr a Divízió I-es jégkorong-világbanjokságon. Magyarország - Szlovénia 1:4. A második percben megszerezte a vezetést a hazai pályán a szlovén válogatott és a mérkőzés végééig meg is tartotta azt.

Sport - 2010.04.21

jegkorong válogatottA magyar jégkorong-válogatott hatalmas csatában 2-0-ra győzött a brit csapat ellen a ljubljanai divízió I-es világbajnokság 4. fordulójában, így pénteken a szlovénok elleni mérkőzésen dől el, hogy melyik gárda jut fel a világ legjobbjai közé.

Sport - 2010.04.20

Az Internazionale 3-1-re győzte le a címvédő Barcelonát a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén, kedden a milánói Giuseppe Meazza Stadionban.

jegkorong válogatottTovábbra is százszázalékos a magyar válogatott a ljubljanai divízió I-es jégkorong-világbajnokságon, miután a harmadik fordulóban kiütéses győzelmet aratott a horvátok ellen.