2018. szeptember 21., péntek - Máté
Keresés a tartalomban

Klein DávidElindult a csúcstámadásra kedden hajnalban Klein Dávid, aki oxigénpalack nélkül készül megmászni a Mount Everestet; a hegymászó az MTI-nek telefonon elmondta: úgy tervezi, hogy négy nap múlva éri el a 3-as tábort, és május 25-én érhet fel a csúcsra.

Sport - 2014.05.12

gyertyákHétfőn életének nyolcvanegyedik évében elhunyt Orosz Pál, a Ferencváros olimpiai bronzérmes, VVK-győztes futballistája, a klub örökös bajnoka

pachoarenaTelt ház, mintegy 4500 néző előtt tartják hétfőn a felcsúti Puskás Akadémia Pancho Aréna nyitóünnepségét és az első hivatalos mérkőzést, a Puskás Suzuki Kupa döntőjét - derült ki a csütörtöki stadionbejáráson.

fociÚjabb bundaügy tárgyalása kezdődik ma a Fővárosi Törvényszéken; a vád szerint K. Krisztián és 20 társa alkalmanként és személyenként 1000 és 10 000 euró közti vesztegetési pénzért befolyásolta magyar bajnoki és ligakupa-mérkőzések eredményét.

RosbergA szezonnyitó ausztrál futamon győztes Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Malajzai Nagydíj harmadik szabadedzésén szombaton.

talmaSaját csapatot indított Talmácsi Gábor, a gyorsaságimotoros-világbajnokság 125 kcm-es kategóriájának 2007-es győztese.

hamiltonLewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es világbajnoki sorozat szezonnyitó Ausztrál Nagydíjának szombati időmérő edzését, így ő indulhat majd az első helyről a vasárnapi futamon.

F1 Red BullA Forma-1-es Ausztrál Nagydíj pénteki második szabadedzésének sugárzásával rajtol el a közmédia idei F1-es közvetítéssorozata, melynek során nemcsak a magyar, hanem az osztrák futamot is a helyszínről közvetíti majd a stáb.

erdeizsoltAz M1 szombaton 21.30 órától közvetíti a kecskeméti profi ökölvívógálát, amelynek fő mérkőzését, Erdei Zsolt és Salva Dzsomardasvili összecsapását a Kossuth Rádióban is élőben lehet meghallgatni.

fociVasárnap délben Nizzában tartják a 2016-os franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőinek sorsolását. A magyar válogatott a második kalapban kapott helyet.